دانلود بازی جدید INSIDE برای PC|دانلود|ناز دانلود

بازی آنلاین تراوین اسپید ایران | TraSpeed.com
بازی آنلاین تراوین ایران

ثبت نام بازی رایگان با استراتژیک برتر تراوین 5 جدید بدون نیاز به دانلود و نصب!

تراوین داستان زمان های قدیم زمان امپراطوری روم ها و عصر جادو و لشکر کشی سایر نژاد ها بر رومن ها از طرفی نژاد های گول و توتن در جهان تراوین سه نژاد بر سر مالیکت دهکده های یکدیگر و گسترش امپراطوری خود شاهد ظهور یک نژاد بی رحم با نیروی جادویی بنام ناتار هستند. ناتارها برای نابودی دنیا آمده اند به جنگ آنها رفته و قهرمان جهان تراوین شوید.

بازی آنلاین تراوین ایران

دانلود بازی جدید INSIDE برای PC

335 بار
دانلود بازی جدید INSIDE برای PC

داستان: در بازی  INSIDE شما از همان اول،بدون کم ترین کمک و راهنمایی وارد بازی شده و با یک پسر بچه بازی را آغاز می کنید و با یک بازی پازل پلتفرمر روبه‌رو هستید.

در این بازی فکری شما با یک جامعه نیمه آخرالزمانی روبرو هستید که اتفاقات بسیار عجیب و وحشتناکی در این دنیا در حال وقوع می باشد .

دانلود بازی جدید INSIDE برای PC

دانلود بازی جدید INSIDE برای PC

در تمام طول بازی، شما در حال رفتن به سمت راست در یک فضای دو نیم بعدی هستید. شخصیتی که شما کنترل آن را برعهده می گیرید، پسر بچه‌ای است که فقط توانایی پرش و گرفتن برخی از اشیا را دارد.  به اضافه این‌ها، شما توانایی شنا کردن،‌  بالا رفتن از طناب و تاب خوردن با آن را دارید. در طول بازی، به طور متداولی با معماهایی برخورد می کنید که بسیار خلاقانه و زیرکانه هستند.

ناز دی ال این بازی فکری و مهیج را برای شما عزیزان آماده دانلود با لینک مستقیم از سرورهای اختصاصی سایت نموده تا ذهن خود را به چالش کشانید.

 

»مسیر جاری : دانلود بازی جدید INSIDE برای PC
رمز فایل : www.nazdl.com

دانلود بازی جدید INSIDE برای PC -1200mشما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.